Podlahové vytápění pro vysoký komfort bydlení

Elektrické podlahové vytápění

Podlahové vytápění vyhřeje podlahu na příjemnou teplotuJe neviditelným a praktickým topným systémem, který rovnoměrně zahřívá všechny povrchy místnosti. Podlahové vytápění dokáže bez problémů vytopit celý dům, nebo jenom vyhřát podlahu na příjemnou teplotu v koupelně. Výběr podlahových krytin je prakticky neomezený, dřevo, dlažba, plasty, koberec apod. Moderní elektrické podlahové topení Raychem přináší vysoký komfort bydlení.

Vyznačuje se vysokou mírou regulovatelnosti, kdy elektronické termostaty zajišťují optimální provozní režim podle teploty v jednotlivých místnostech a v požadovanou dobu.

Řešení vyhřívání podlahy na příjemnou teplotu

Například v koupelnách a dalších místnostech s jinak chladnou dlažbou můžeme vyhřívat podlahu na příjemnou teplotu. Pomocí podlahového vytápění a regulace Raychem budete mít příjemně teplou podlahu v tu dobu a v těch místech, kde potřebujete.

podlahové topení přináší vysoký komfort bydleníŘešení hlavní topný systém v místnosti či domu
Budoucnost patří kvalitně zatepleným domům vybaveným větráním s tzv. rekuperací tepla. Takovéto domy mají velmi malé tepelné ztráty a potřebu tepla, což mění pohled na způsob jejich vytápění. Důležitá je přesná distribuce, regulace a využití energie, ale také náklady na instalaci, údržbu a životnost tak, aby se investice do stavby a zařízení jako celku vyplatily. Přesně tyto požadavky splňuje naše vytápění Raychem.

Námi dodané vytápění funguje v ČR již od roku 1993

podlahové vytápění, je neviditelný a příjemný topný systémJak funguje podlahové vytápění:
Podlahové vytápění je velkoplošný sálavý zdroj, kdy přibližně 60% energie předá sáláním a 40% prouděním. Díky tomu dosahuje ideální tepelné pohody při prostorové teplotě o 2°C až 4°C nižší, což vede k 10% až 20% úsporám energie.

Neviditelný a příjemný topný systém:
Rovnoměrně zahřívá všechny povrchy místnosti. Teplo se nachází přesně tam, kde je potřeba.

Hygiena a snadnější údržba
Podlahové vytápění je jeden z nejhygieničtějších způsobů vytápění, který se vyznačuje minimálním prouděním vzduchu v místnosti a společně s lehce udržovatelnými krytinami činí topný systém vhodný např. pro alergiky.

Vhodné pod každou krytinu
Použití podlahových krytin je téměř neomezené. Můžeme použít jak klasické keramické krytiny, tak dřevo, plasty, koberec apod.

Typy a konstrukce podlahového vytápění Raychem

Regulace podlahového vytápění

  • Regulace Raychem SENZ Wifi
  • Regulace Raychem-GreenLeaf
  • Regulace Raychem-NRG-DM
  • Regulace Raychem-TE


Video