Ubbink

Ubbink

Firma Ubbink je tradiční Holandský výrobce specializující se na vstřikování plastů. Firma Ubbink vyvíjí a vyrábí své výrobky pro vzduchotechniku, fotovoltaiku, vytápění a střechy již od roku 1959. Historie značky Ubbink však sahá až do roku 1896. Firma Ubbink je součástí nadnárodní skupiny Centrotec Sustainable AG.

Komponenty firmy Ubbink pomáhají stavebníkům chytře, spolehlivě a úsporně realizovat jejich projekty.

  • 2002 – Firma Ubbink vyvinula a vyrábí tepelně a parotěsně izolované potrubí Aerfoam. První předpřipravený izolovaný systém VZT rozvodů
  • 2005 - Firma Ubbink vyvinula a vyrábí vzduchotechnický rozvod Air Excellent. Vzduchotechnický rozvod Air Excellent je první kompletní plastový vzduchotechnický rozvod, který byl od samého začátku vyvíjen a vyráběn čistě pro účely rezidenčního větrání. Vzduchotechnický rozvod Air Excellent je jeden z mála vzduchotechnických rozvodů, který je držitelem certifikátů potvrzujících jeho kvalitu a zdravotní nezávadnost.
  • 2013 – Firma Ubbink doplnila rozvod Air Excellent o rozdělovací DBoxy vybavené regulačními klapkami a clonami. Výrazné zvýšení kvality větrání, zpřesnění a usnadnění nastavení.