O nás

Firma ŠTORC vznikla roku 1992 jako specialista na aplikace s elektrickými topnými kabely. Dříve jsme vystupovali pod obchodním názvem VETRA – ŠTORC. V současné době nese firma obchodní jméno ŠTORC TZB s.r.o.

Od začátku své činnosti spolupracujeme s firmou DEVI, kdy jsme byli jednou z prvních firem uvádějící na trh aplikace s elektrickými topnými kabely. Následně jsme přidali do svého portfolia i jedinečné výrobky firmy RAYCHEM. Jako ocenění odbornosti našich pracovníků jsme se stali v 2009 autorizovaným importérem, školícím a technickým specialistou značky Raychem.
Naše snaha o dodávku úsporných a komplexních řešení nás následně zavedla až k větrání domů se zpětným ziskem tepla (rekuperací). Vzhledem k vysokému technickému standardu a službám, na které jsme byli navyklí u našich renomovaných dodavatelů topných kabelů, jsme hledali i vhodného dodavatele větracích rekuperačních jednotek. Toho jsme našli v roce 2005 v Holandském výrobci firmě Brink Climate Systems, kdy od roku 2012 jsme jeho exklusivním dodavatelem pro Českou republiku.

Jsme dodavatelem:

  • Dodavatel systému větrání Brink pro Českou republiku
  • Importér vzduchotechnického rozvodu Air Excellent od firmy Ubbink (dříve dodáváno prostřednictvím značky Brink)
  • Autorizovaný importér Raychem

Dále stále pracujeme firmou DEVI a v oblasti klimatizace a ohřevů vody se značkami Toshiba, LG, Ariston.

Kontaktní formulář

Vyplněním kontaktního formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.